Громадські організації, депутати різних рівнів, керівники підприємств закуповують необхідні медпрепарати та обладнання для медустанов Житомира та області.

Так, ТОВ "Пержанська рудна компанія" перерахувала 779 тис. грн на запобігання поширенню коронавірусу на території Олевської громади. За словами міського голови Олега Омельчука, згідно з домовленістю, ці кошти підуть на придбання засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих засобів для установ та організацій, пов'язаних із попередженням розповсюдження захворювання: КНП "Олевська центральна лікарня", КНП "Олевський центр первинної медичної допомоги", Олевського районного відділення Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Олевського районного сектору управління ДСНСУ в області, Олевського відділення поліції Коростенського відділу поліції ГУНП в області, відділу прикордонної служби "Копище" Житомирського прикордонного загону тощо.

Представники ТОВ "Пержанська рудна компанія" запевнили, що така співпраця з Олевською міськрадою триватиме й надалі. Також керівництво підприємства ухвалило рішення про придбання для Олевської центральної лікарні медобладнання, необхідного для лікування ускладнень COVID-19: кисневого концентратора для роботи двох апаратів штучної вентиляції легень високого тиску та апарату ШВЛ.

"Від імені жителів нашої громади ми висловлюємо слова подяки ТОВ "Пержанська рудна компанія" за надійну підтримку у важкий для нас час. Вірю, що співпраця з соціально відповідальним бізнесом дасть змогу захистити жителів громади від розповсюдження захворювань, спричинених спалахом коронавірусу", - зазначив міський голова Олег Омельчук.

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ.

Житомирська область.