Високо оцінивши роботу поліцейських щодо перевірки громадян, які перетинають межі області, заступник голови ОДА Вадим Філашкін зазначив:


«Поліція наразі забезпечує звичайні заходи з перевірки документів та транспортних засобів і разом з тим проводить температурний скринінг. Особам, у яких виявили підвищену температуру, пропонують підписати згоду на добровільну самоізоляцію протягом 14 днів задля контролю й недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій і збереження життя та здоров’я наших громадян».


Поліцейські приймають письмові згоди від людей з підвищеною температурою тіла у двох примірниках.  Один примірник залишають у базі даних Нацполіції, а інший передають до департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА. За словами Вадима Філашкіна, це дозволятиме контролювати стан здоров’я людей та дотримання ними умов перебування на карантині, а в разі будь-яких ускладнень - оперативно надавати усю необхідну медичну допомогу.


Заступник голови Донецької ОДА підтвердив, що всі особи, задіяні у реалізації заходів національного карантину, забезпечені особистими засобами захисту та дезінфікуючими засобами. Громадяни, які мають підвищену температуру або ознаки захворювання, отримують пам’ятки про самоізоляцію з детальною інструкцією щодо того, як вберегти себе та своїх близьких від можливого зараження COVID-19.


Владислав ЛЕОШКО


На знімках:

На блок-посту біля села Долина Слов’янського району температурний скринінг проходять усі, хто перетинає межі Донеччини.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін (перший праворуч) під час відвідання блок-посту біля села Долина Слов’янського району.
Фото прес-служби Донецької ОДА.