Спочатку представлюсь: Петущак Валерій Дісанович, 1939 р. народження. Науковий співробітник, кандидат технічних наук, письменник. Маю власний досвід виліковування вірусних та інших хвороб у дружини та сина.

Заснований він на методиці дуже відомих в Європі минулого і позаминулого століть - Себастьяна Кнейпа і Вітольда Камінського. Філософія  їх унікальної медицини полягає в тому, що організм кожної людини має від Природи потужні цілющі властивості і тільки власний організм кожної людини(як і тварин, до речі, теж!)може виліковувати ті хвороби, які сучасною науковою медициною вважаються хронічно невиліковними!
 Короновірус, як вірусна хвороба, є більш небезпечним за інші віруси лише тому, що людський організм занадто пізно розпізнає його проникнення в середину організму і тому не достатньо швидко та інтенсивно реагує на небезпеку!

Але головна проблема в тому, що й у третьому тисячолітті(!) офіційна медицина виявляється безсилою проти вірусних хвороб. Ліків від вірусних хвороб насправді немає... Але чому ж тоді люди все ж одужують після таких хвороб? Їх виліковує насправді їх власний організм, особливо якщо до вірусу він має імунітет.

У середині ХVIII ст. в Німеччині священик і лікар Себастьян Кнейп навчився виліковувати такі хвороби. Вчився на власному досвіді - ще з молоду хворів на швидкоплинну чахотку. Коли зрозумів, що жити лишилося недовго, знайшов для себе засіб зцілення – почав восени і взимку купатися в Дунаї. На диво оточуючих, одужав! Став священником, але водночас зробив висновки зі свого зцілення і став лікувати безнадійно хворих. Врешті решт став відомим лікарем, десятки років лікував і вдосконалював при цьому весь час свою систему водолікування. Написав декілька книжок-рецептів на цю тему. Найпопулярніша - «Моє водолікування».

Реальний сенс обтирань прохолодною водою, які пропонують і Кнейп, і Камінський в наступному: обтирання використовуються для РОЗІГРІВАННЯ тіла пацієнта, а не для охолодження. Як каже відомий австрійській лікар гідротерапевт Вінтерниць: ніщо так інтенсивно не розігріває, як холодна вода. Так, вона розігріває тіло, але власним внутрішнім теплом цього тіла! Водні обтирання інтенсифікують обмін речовин в організмі. А підігріта кров є дуже активною кров’ю, вона підвищує активність імунної системи!
 Тож перейдемо, власне, до методики водного обтирання при вірусному захворюванні, яким і є коронавірус.
 Процедури обтирання краще починати надвечір, вважаючи на те, що на самі обтирання у Вас піде 2.5 – 3 години. Після останнього п’ятого обтирання хворий засне і далі лікування впродовж ночі буде продовжувати організм хворого.
 Тепер конкретніше. Перед початком процедур для убезпечення поширення хвороби від хворого до оточуючих він і вони мають бути в захисних індивідуальних засобах! Хворий повинен лежати в ліжку добре зігрітий - його ні в якому разі не повинно морозити. Таке буває, саме тоді, коли організм підвищує температуру. Тоді треба перечекати деякий час. Підвищена температура у хворого це добра ознака – організм активно бореться із хворобою.
 Для обтирання беремо приблизно 1.5 літра води кімнатної температури. Доливаємо в неї 0.5 літра звичайного оцту. Можливо яблучний оцет був би кориснішим, але досвіду у мене на цей випадок не має. Готуємо не дуже велику бавовняну ганчірочку для обтирання (можна шматок махрового рушника).
 Перед обтиранням даємо хворому склянку – дві теплої води, бо йому доведеться інтенсивно потіти під час процедур. Обтирання треба робити так, щоб шкіра ставала добре вологою, але щоб з ганчірки при цьому не тікла вода на постіль. Обтирання треба робити дуже швидко, щоб не переохолоджувати тіло. Після обтирання, коли хворий вже лежить в ліжку добре вкритий, міряємо температуру: вона повинна залишатися тією ж, що й до обтирання. Організм сам зменшить температуру, коли віруси в ньому будуть вже подолані. Якщо температура після обтирання зменшилась – це негативна ознака, можливо вона означає, що Ви занадто довго вовтузились і переохолодили хворого.
 Як проходить процедура обтирання. Хворий сідає в ліжку, знімає увесь одяг до поясу. Йому на шию одягаєте бавовняну футболку з довгими рукавами. Обтираєте одну руку до плеча, на вологу руку одягаєте рукав. Теж робите з другою рукою. Далі обтираєте груди і опускаєте на них футболку. Далі обтираєте спину й опускаєте футболку на спину. Затим швидко одягаєте шерстяний світер поверх футболки. Хворий лягає і Ви тепло вкриваєте його двома – трьома ковдрами так, щоб ніде повітря не гуляло під ковдрами. Тоді піднімаєте ковдри знизу, і таким же чином обтираєте ноги. На обтерті ноги нвидко одягаєте шерстяні штани і теплі шерстяні носки. Ретельно вкриваєте ноги ковдрами. Після закінчення обтирання поміряйте температуру – вона повинна бути такою ж, як і до обтирання!
 Після обтирання стан хворого кардинально змінюється: йому вже не буде дошкуляти висока температура. Під ковдрами йому буде легко й приємно. Але хвилин за 25 – 30 хворому стає жарко. Робимо друге обтирання. Хворому хоч і жарко, але він ще інтенсивно не спітнів, тому футболку можна не міняти.
 Ще через півгодини робимо третє обтирання. Хворий можливо вже сильно спітнів, тому доведеться поміняти йому вологу футболку на свіжу. Дайте ще випити теплої води.
 Перед четвертим ще через півгодини обтиранням хворий спітніє ще інтенсивніше й доведеться знову міняти футболку.
 Після п’ятого, останнього обтирання хворий повинен спати. Температура тіла можливо ще не зміниться. Не турбуйтеся, організм вирішить, коли її можна буде зменшити. Посеред ночі хворий може знову сильно спітніти, треба буде знову його переодягнути.
 А на ранок у хворого, зазвичай, буде вже нормальна температура. Він вже здоровий – вірус подолано. Чи є він ще якийсь час ще носієм інфекції мені невідомо. Очевидно буде потрібен певний час карантину в дезінфікованій кімнаті.
 І на останок. Описані вище процедури треба виконувати дуже ретельно і швидко. Для цього заздалегідь треба все добре підготувати, щоб усе необхідне було під руками.


 У мене є не тільки надія, а ще й упевненість, що використання вищенаведеного природнього методу Кнейпа\Камінського дозволить швидко виліковувати хворих, а передчасна смертність повинна зменшитися в рази і стане лише випадковою. Все це разом дасть можливість зняти необхідність введення суворих карантинів на величезних територіях!

Обережність і застереження повинні залишатись, але пандемія вже перестане бути такою небезпечною і зможе проходити як звичайна чергова епідемія грипу.

З повагою і найкращими побажаннями до всіх нещасних хворих та їх оточення Валерій Петущак, навколосвітній мандрівник.

25 березня, Київ.

(тел. 050-352-15-86)