Гуманітарну допомогу від військовослужбовців ЗСУ отримала амбулаторія загальної практики та сімейної медицини № 2 прифронтової Тошківки. Як повідомляє прес-центр штабу Операції об'єднаних сил,  військові доставили сюди одноразові інструменти, медодяг, набори для проведення хірургічних втручань, передопераційної підготовки та промивання ран, а також набори для лікування опіків. Нині ця амбулаторія обслуговує майже 5 тис. осіб, які проживають поблизу лінії  розмежування і  серед яких п'ятсот   дітей.  

Водночас медичний вантаж отримав також і Нижнянський обласний психоневрологічний диспансер, що в Попаснянському районі. Допоміжні пристрої для ванн, спеціалізовані медичні меблі, ходунки, інвалідні коляски та засоби гігієни для тяжкохворих вкрай необхідні цьому закладу.  На постійному лікуванні тут перебувають 155 тяжкохворих людей, 28 із яких взагалі не встають з ліжка.

Як зазначає прес-центр штабу ООС, протягом минулого року в цивільні медичні установи, розташовані неподалік лінії зіткнення, українськими військовими доставлено понад 50 тонн гуманітарних вантажів медичного призначення на загальну суму більш як 9 млн грн.

Павло  ВОРОНЦОВ.

Луганська область.
Фото прес-центру  штабу Операції об'єднаних сил.