Соціальна акція #підвези медика отримала широку підтримку у Кропивницькому. Для ідентифікації серед інших пасажирів громадські активісти передають медичним працівникам особливі пов'язки -- жовтого кольору.

Їх виготовили працівники швейного підприємства "МріяЄ". До 500 пов'язок першої партії, замовлених активістами, вони додали таку саме кількість від себе.

За словами депутата міської ради Кропивницького Валентини Яремчук, у місті, як і по всій Україні, мають місце проблеми з громадським транспортом, тому рух #підвези медика активно розгортається. 

"Разом із друзями ми замовили жовті пов'язки: це зроблено для того, щоб позначити медичних працівників, яких необхідно підвезти до місця роботи, -- розповіла Валентина Яремчук. -- Ми віддали частину пов'язок до обласної та дитячої обласної, центральної міської та обласної психіатричної лікарень..." 

Згодом пов'язки отримали медики лікарні № 4, обласного онкологічного диспансеру, Станції швидкої медичної допомоги, обласного кардіоцентр та СМСЧ № 19 (на знімках).

"Водії, якщо, проїжджаючи повз зупинку, ви бачите людину з жовтою пов'язкою, підвезіть медичного працівника до лікарні чи додому. Бо саме вони, майже на одному ентузіазмі, ризикуючи власним життям та здоров'ям, завтра будуть рятувати нас", -- закликають активісти.

Водночас потреба в таких пов'язках велика, для всіх медиків їх не вистачає, тому активісти через соціальні мережі закликають небайдужих підтримати акцію і допомогти з розв'язанням цієї важливої проблеми.

Петро МЕЛЬНИК.

Кіровоградська область.

Фото зі сторінки Валентини Яремчук у Фейсбуці.