Сьогодні, 26 березня, відбулося засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Закарпаття коронавірусу COVID-19.

Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та відповідних служб детально інформували про стан справ. 

Як наголосив голова обласної ради Михайло Рівіс, "ми повинні робити все, щоб закарпатці, де б не перебували, володіли повною, достовірною інформацією про те, що їм робити після перетину кордону, куди звертатися і як поводитися в суспільстві. Та мають бути впевнені, що можуть розраховувати на підтримку відповідних служб на місцях". 

Йшлося і про те, що українці продовжують повертатися з-за кордону. Станом на сьогодні зафіксовано 380 викликів "швидкої", госпіталізовано 38 осіб, у 4 із них -- вірусна пневмонія. Коронавірус шляхом тестуванням, дякувати Богу, не виявлено.

Зазначалось також, що з 18 по 25 березня підписали заяви на самоізоляцію 6729 осіб. Із них 6346 звернулося до сімейних лікарів. Загалом по області в самоізоляції перебувають станом на 25 березня 7233 закарпатців.

Щодо захисних масок, інформують із прес-служби облради, то повідомлялося, що Ужгородська швейна фабрика готова шити таких 12 тисяч щодня. Щоправда, є потреба у відповідних матеріалах.

"Загадкова хвороба продовжує поширюватись, тож маємо всі суворо і чітко дотримуватись медичних вимог, які насправді є дуже простими: часто мити руки з милом, тримати дистанцію у загальних місцях і т. д.", -- наголосив М. Рівіс. 

Василь НИТКА.
Ужгород.
На знімку: голова облради Михайло Рівіс. 
Фото прес-служби облради.