Тривожні дзвіночки надійшли з Виноградівського району. Там, намагаючись скористатися із складної ситуації, що склалася в Україні та світі, почали діяльність шахраї. Вони приходять у будинки людей, переконуючи, що є представниками АТ "Закарпатгаз". Ці люди запевняють, що змушені відімкнути від газопостачання газові прилади, оскільки їх встановлено самовільно та з порушеннями. Потім за відтермінування відключення беруть у власників 500 грн.

У прес-службі АТ "Закарпатгаз" авторитетно заявляють: ці люди не є представниками їхнього підприємства. Жодної діяльності з відключення газових приладів у області наразі не проводиться.

Починаючи з 16 березня в АТ "Закарпатгаз" введено карантин. Це означає, що частина служб працюють дистанційно, частина (аварійники) -- у звичайному режимі.

На період запровадження карантину підприємством ухвалено  рішення про невідключення споживачів від газопостачання. "Якщо ж до вас у домівку прийшли нібито газовики, попросіть їх показати посвідчення. Навряд чи вони зможуть надати такий документ. У разі, якщо людина його справді надасть, обов'язково зверніть увагу, чи є на ньому печатка, подивіться на строк дії. Ще краще -- сфотографуйте на мобільний телефон", -- радять у "Закарпатгазі". І додають: "Просимо бути обачними та не піддаватися на провокації нечистих на руку людей. Якщо з вами чи вашими знайомими трапився такий випадок, телефонуйте за номером: 067-244-65-90 або пишіть на press@zkgas.com.ua".

Василь НИТКА.
Ужгород.