Попри карантин,багато роботи нині у комунальників. Одні вивозять сміття, інші забезпечують нас теплом і водою. У різних мікрорайонах Рівного бачила сміттєвози, які забирали сміття від будинків, бачила й вантажівки, які вивозили з мегаполісу зрізані гілки кущів, дерев. На вулиці Льонокомбінатівській у Рівному дорожники ( у масках) латають дірки в асфальтовому покритті, що утворилися після зими, а на паралельній вулиці Фабричній група робітників ремонтують край тротуару, що просів після зими. Якраз на часі - громадський транспорт для спецперевезень відсьогодні ходить у певні години, поодинокі перехожі, що поспішають у свої домівки від аптек та магазинів, не заважають.

Від карантину втомились і городяни. Біля багатоповерхівок – одна жінка у пов’язці прополює клумбу. Перед нею хтось свідомий теж прополов свою діляночку – виглядає естетично, бо на ній пробилися проліски. У деяких дворах приватних будинків теж приводять до ладу кущі, дерева. Господар чи найманий робітник – не зрозуміло.

Дехто з рівнян жартує в соцмережах, що на впорядкування клумб біля будинків поодинці виходять навіть ті, кого в кращі часи не можна було допроситися. Мабуть, щоб розімнятися і відволіктися від безділля під час карантину.

Час від часу ( рідко) зустрічаються велосипедисти у пов’язках. Впізнаю за одягом в одній знайому. Вона, схоже, до бабусі й дідуся у мікрорайон «Ювілейний» від Київської ( далеченько) прямує, везе їм харчі. Давно не бачила її на велосипеді. А він таки згодився, бо громадський транспорт  відсьогодні не для всіх.

Олександра ЮРКОВА.

Рівне.