Це село 5 в області, у якому обмежили в’їзд та виїзд із населеного пункту. Встановлено контрольно-пропускні пункти, на яких цілодобово чергують поліцейські, рятувальники та нацгвардійці. Вони мають право здійснювати санітарний огляд речей, багажу, транспорту й вантажів.

Тим часом, рятувальники продовжують здійснювати дезобробку населених пунктів. Знову спеціальним розчином оброблено вулиці міст Чернівці, Заставна, Вашківці, Новоселиця, Хотин.

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук (на знімку) різко виступив проти  необґрунтованого завищення цін на товари першої необхідності. Тих, хто це зробив, будуть штрафувати.

"Всі в шоці. Міська влада на це питання повпливати не може. Приватні підприємці посилаються на підвищення цін від постачальників. Тому Кабміном надана можливість протягом тижня сформувати перелік тих товарів, які є критичними на сьогоднішній день, соціально важливими, в тому числі, я думаю, що це будуть і продукти харчування. І на них буде введена чітка регламентація: гуртової націнки, роздрібної націнки, і дуже великі штрафи за необґрунтоване завищення цін для тих, хто вирішив нажитися у цей складний момент", – заявив Олексій Каспрук.

Сергій СУЛИМА

Фото: Погляд, автора