У рамках масштабного проекту «Велике будівництво» у місті Дубровиця на Рівненщині триває реконструкція триповерхового навчального закладу, де навчається 600 дітей.

«Попри карантин, ми продовжуємо будувати важливі об’єкти Рівненщини. Один із таких – ліцей в Дубровицькому районі. Реконструювати заклад розпочали ще 2017 року, проте в рамках президентської програми у цьому році ремонтні роботи тут точно будуть завершені. Залучати кошти плануємо з обласного бюджету, а також із урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів», а це 5 мільйонів гривень. Навіть маючи такий серйозний виклик, як пандемія, ми не вправі зупинити будівництво, звичайно, при цьому дотримуючись усіх заходів безпеки працівників в умовах карантину», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Зараз навчальний заклад перетворюють на сучасну та енергоефективну установу. Так, у всьому закладі встановили енергозберігаючі вікна та протипожежні зовнішні двері, а стара покрівля із металопрофілю повністю замінена на сучасну. Такі роботи важливо було зробити, кажуть будівельники. Адже приміщення через протяги не могло тримати тепло. А зруйнований захисний шар покрівлі постійно затікав. Також будівельники утеплили все приміщення закладу, пофарбували його в яскраві кольори, зробили вентиляцію даху та встановили блискавкозахист.

Окрім цього, побудували сучасну та потужну котельню на пелетах. Зараз будівельники працюють над утепленням цокольних приміщень. Не забудуть і про благоустрій. Старе недобудоване приміщення басейну розберуть, а на тому місці встановлять дитячий ігровий майданчик.

«Запровадження енергозберігаючих технологій дасть можливість знизити витрати на опалення навчального закладу. А головне, у результаті реконструкції ми створимо ще комфортніші умови для дітей, де буде стимулюватися творчість, креатив та навчання», - зазначив директор Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Володимир Кушнір.

Тетяна ПАНАСЮК.

Рівне.

Фото прес-служби РОДА.