Міністерство освіти і науки оприлюднило розклад анонсованих телеуроків. У межах "Всеукраїнської школи онлайн", починаючи з понеділка, 6 квітня, їх транслюватимуть 11 залучених до проекту  телеканалів.
 
Йдеться про уроки з української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології. Крім того, транслюватимуть руханку для школярів. 

Уроки проходитимуть в робочі дні (з понеділка по п'ятницю) до кінця карантину і починатимуться о 10:00. Програма розрахована на учнів 5--11 класів. Найбільше "навчальне навантаження" матимуть телеканали "Рада", "UA: Культура" та "UA: Перший" -- вони щодня транслюватимуть  по 6-7 уроків для учнів 9-10 класів. 

До того ж онлайн-уроки транслюватимуть на You-Tube-каналі Міністерства освіти і науки. Докладний розклад телеуроків та посилання на канал можна знайти на сайті МОН.

На YouTube-каналі Міністерствва освіти в описі під кожним відео вчителі також залишатимуть домашні завдання для  засвоєння вивченої теми, які учні зможуть виконати, щоб краще опанувати матеріал. Завдання даватимуть за найпоширенішими в країні підручниками. Посилання на електронні версії цих підручників можна буде знайти в описі під відео.

Анна ЛУКАНСЬКА.