Свою трудову діяльність Сергій Пророк (на знімку) починав після служби у рядах Радянської армії у 1989 році на посаді токаря. Згодом свою кар’єру продовжував у ВАТ «РПМК-3», де з 2005 року займав посаду директора товариства, а у 2006 році звільнений з роботи у зв’язку з переходом на виборну посаду Дядьковицького сільського голови, яким обирався тричі.

Звільнившись з посади у зв’язку із закінченням строку повноважень, звернувся до служби зайнятості, де отримав повний комплекс соціальних послуг. Під час семінару із загальних питань зайнятості населення, безробітний довідався про можливість започаткувати власну справу за підтримки служби зайнятості та отримати одноразово виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Його зацікавила така ідея, тим паче Сергій Пророк мав велике захоплення – технічне обслуговування автомобілів, хоча й за професією він економіст.

За направленням служби зайнятості Сергій Володимирович пройшов курси цільового призначення за напрямом «Підприємець – початківець» та успішно захистив бізнес-план «Діагностика та ремонт двигунів». Потім зареєструвався як суб’єкт підприємницької діяльності та отримав від державної служби зайнятості одноразово виплату допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Сьогодні Сергій Пророк має власну станцію техобслуговування та надає мешканцям Дядькович Рівненського району цілий комплекс послуг з технічного обслуговування автомобілів.

Світлана ЖОВНІР, начальник відділу Рівненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості.

Фото прес-служби Рівненського ОЦЗ.