Люди вже звикли до того, що головний лікар Сарненської ЦРЛ Василь Іванюк (на знімку) від 19 березня ( тоді лікарня як базова першою на Рівненщині почали приймати інфікованих корона вірусом мешканців села Тинне Сарненського району) на своїй сторінці у соцмережах пише щодня пише пости про ситуацію у медзакладі. Їх шукають і читають люди, бо хочуть знати з перших вуст про стан справ з лікуванням пацієнтів.

Пост головного лікаря за сьогодні, 22 травня 2020 року:

«Ситуація на сьогодні по коронавірусу.

Реанімація: двоє пацієнтів, стан здоров'я важкий, киснезалежні.

Інфекційне відділення: одинадцять хворих, стан здоров’я середнього ступеня важкості. Трьох пацієнтів виписали – одужали.

Обсервація: двадцять три пацієнта, з них двадцять одна пневмонія.

За добу п'ять поступлень, це жителі с. Довге(3), с. Немовичі та м. Сарни. Підтверджений один випадок по ПЛР-тесту – у медичного працівника.

Із приємного: підписали договір з НСЗУ по наданню послуг стаціонарної допомоги по ковіду. За сприяння голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, голови Сарненської РДА Олександра Кохана, голови Сарненської райради Руслана Серпенінова та бюджетної комісії ради, ми провели додаткові виплати за березень тим людям, які працювали у коронавірусному вогнищі. Люди приємно здивовані сумарною виплатою. Кожна праця повинна гідно оплачуватися. Дякую своїм колегам за їх віддану працю. Дякую благодійникам, і Вам, друзі, за підтримку».

Олександра ЮРКОВА.

Рівне.