За будь-яких обставин без хліба та хлібобулочних виробів не може обійтися жодна сім’я. Тож пекарі торгової марки «Скиба» невтомно працювали і працюють для цього, адже фірмові магазини хлібозаводу є не лише у місті Сапрни, а й у Рівному та інших містах області.

Комерційний директор Сарненського хлібозаводу Інна Войтюк розповідає, що робота працівників хлібозаводу нелегка, а в період карантину – тим паче: постійні перевірки стану здоров'я, використання засобів захисту та дезінфекції. Продукцію, що раніше реалізовували не пакованою, довелось зняти з виробництва. Однак, зі слів керівництва, це все не суттєво вплинуло на звичний режим роботи: чистота та стерильність - невід’ємна складова їх діяльності у будь-які часи. Найважче - це робота в екстремальних умовах. Адже одне - дотримуватись санітарних норм у мирні часи. І зовсім інше - коли щодня ризикуєш життям і саме тому ретельно дбаєш про цей захист. 

ТМ «Скиба» забезпечує працівників усіма необхідними засобами індивідуального захисту: захисні маски, одноразові рукавички, антисептики. «Водіям, що їздили до регіонів з підвищеним рівнем захворюваності, придбали спеціальні захисні костюми. Адже здоров'я працівників та клієнтів -  для нас найголовніші»,- пояснює Інна Войтюк.

- На болючій для всіх хвилі епідемії ми змогли вдосконалити систему пакування продукції, оптимізувати графіки виробництва, переглянули санітарні норми роботи працівників. Це новий досвід, новий крок до того, щоб бути ще кращими, - каже комерційний директор.

Не виникло у підприємства проблем і з доїздом працівників, коли скасували рух міського і приміського транспорту. «Ми маємо достатній автопарк для того, щоб забирати більшу частину персоналу з прилеглих населених пунктів. Проте деяких працівників все ж таки довелося відправити в оплачувані відпустки. І їх відсутність відчували постійно, особливо в передвеликодній тиждень, коли завод випікав рекордні замовлення пасок. Але ми впорались»,- розповідає комерційний директор.

Обсяги виробництва хліба практично не змінилися навіть з приходом карантину. Це продукт першої необхідності, який споживають за будь-яких обставин. Саме тому і ціни на нього підприємство не підвищило, при тому, що борошно - подорожчало. Лише деяких булочних виробів стали випікати менше. Адже зараз закриті навчальні заклади, де наи них найбільший попит.

І все ж ТМ «Скиба» намагається потішити свого клієнта смачними новинками. «Невдовзі наші клієнти зможуть ласувати міні-піцами, багетами з житнього борошна та новими смаками пончиків», - каже головний технолог Сарненського хлібозаводу Наталя Годунко.

Тетяна КОЛЯДИЧ.

Сарни Рівненської області.

Фото надане автором.