Урочисті миті відкриття амбулаторії.

 

Новий медзаклад. 

 

Неабияка подія для села Верхній Ясенів Верховинського району. Тут відсвяткували новосілля в новозбудованій амбулаторії монопрактики сімейної медицини. Заклад обслуговуватиме майже дві тисячі мешканців трьох сіл.  

В урочистому відкритті медзакладу взяли участь народний депутат Володимир Тимофійчук, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Федорів, заступник голови облради Сергій Басараб, голова Верховинської районної ради Іван Шкіндюк та голова РДА Василь Бровчук і його заступниця Світлана Уршеджук, сільський голова Дмитро Мартищук.

Голова ОДА Віталій Федорів відзначив, що це вже п’ята амбулаторія в області в рамках реалізації реформи первинної ланки медицини. Загалом на Прикарпатті буде 38 таких нових медзакладів. 

«Амбулаторія у Верхньому Ясенові оснащена сучасним медичним обладнанням, забезпечена транспортом. Оплата праці працівників здійснюватиметься безпосередньо Національною службою здоров’я. А головне, що мешканці кількох сіл мають можливість отримувати якісні медичні послуги в комфортних умовах. Важливо, що фінансування будівництва – із державного бюджету, із частковим співфінансуванням від місцевого», – наголошує народний депутат Володимир Тимофійчук. 

Людмила СТРАЖНИК.

Івано-Франківська область.

Фото прес-служби Верховинської РДА.