Як повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко, з п'яти нових випадків СOVID-19, що були лабораторно підтверджені в області впродовж минулої доби, чотири зареєстровані у Маріуполі та один у Волноваському районі.

"У Маріуполі позитивні результати ПЛР-дослідження отримали 12-річний хлопчик, 87-літня жінка та чоловіки 79 і 56 років, – зазначив Павло Кириленко. – У Волноваському районі інфікування СOVID-19 лабораторно підтверджено у 59-річного чоловіка".

Усі п'ятеро інфікованих – із кола контактних осіб, у яких наявність вірусу встановили раніше.

Із 148 випадків коронавірусної хвороби, зареєстрованих у Донецькій області, чотири були летальними, 62 пацієнти одужали, 82 продовжують лікування.

Маріуполь, де наразі зареєстровано 93 випадки коронавірусу, залишається містом, де найбільше інфікованих в області. Десять інфікованих COVID-19 налічується у Бахмуті, сім – у Мангушському районі, шість – у Краматорську, по п'ять – у Костянтинівці та Слов'янську, чотири – у Никольському районі. По два випадки COVID-19 підтверджені у Волноваському районі, містах Покровську й Дружківці та в Черкаській ОТГ. По одному інфікованому пацієнту виявили в містах Святогірську, Миколаївці, Білозерську, Світлодарську, Торецьку, Мирнограді та у Костянтиинівському, Мар'їнському, Великоновосілківському районах.

Владислав ЛЕОШКО.

Донецька область.

Інфографіка зі сторінки Павла Кириленка у Фейсбуці.