Національна спілка журналістів України, Українська асоціація медіабізнесу та Асоціація незалежних регіональних видавців напрацьовують пропозиції, які буде передано до Верховної Ради України, щодо антикризової підтримки загальнонаціональних друкованих ЗМІ та місцевих медіа (друкованих, онлайн, ТБ та радіо).

Таке рішення було прийняте за підсумками зустрічі представників НСЖУ, асоціацій видавців та окремих медіа з головою Комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександром Ткаченком 27 травня, повідомили в Українській асоціації медіабізнесу.

Під час обговорення голова парламентського комітету запропонував учасникам зустрічі розробити пакет пропозицій за трьома групами медіа: загальнонаціональні ТБ і радіо; загальнонаціональні онлайн-медіа; друковані ЗМІ та місцеві медіа.

На підставі підготовлених пропозицій комітет прийматиме рішення про розробку відповідних законопроектів чи про внесення змін до чинних законів чи доповнень до законопроектів, які вже перебувають на розгляді. Також можливим рішенням буде підготовка урядових нормативно-правових актів.

Представникам загальнонаціональних друкованих ЗМІ та місцевих медіа (друковані, онлайн, ТБ та радіо) запропоновано висловити пропозиції щодо варіантів антикризової підтримки та заповнити анкету за посиланням.

Для контактів і запитань: media.reforma@gmail.com

Фото Детектор медіа.