"Зазначу, що за час пандемії найбільше випадків захворювання на коронавірус серед медиків зафіксували: в міській лікарні № 3 -- 89 осіб; у лікарні № 8 -- 44 медики, у Центрі екстреної медицини -- 26 працівників швидкої допомоги,  в Олександрівській лікарні -- 23 медики. Це, наголошу, виявлені випадки за весь період пандемії. Тобто з березня-місяця. І частина медичних працівників уже одужали. Кількість інфікованих медиків ми оприлюднюємо щодня", -- сказав Віталій Кличко.

Щодо інфікованих медиків у лікарні швидкої допомоги, то очільник столиці зазначив, що хворих там виявляли протягом останніх двох тижнів і ці випадки потрапляли у загальну статистику.

"Щодо ситуації в лікарні швидкої допомоги, інформацію про яку вчора публікували ЗМІ. На сьогодні в цьому медзакладі загалом виявлено 21 медпрацівника, інфікованого коронавірусом. Але виявили їх не за один день. А протягом останніх двох тижнів. І ці випадки потрапляли в загальну статистику, яку ми оприлюднюємо щодня", -- зазначив Віталій Кличко.

Він також наголосив, що понад 14 відсотків від усіх хворих мешканців Києва -- це медики. На сьогодні -- 420 медпрацівників. І заразилися більшість із них на роботі.

"Лікарня швидкої допомоги надає допомогу пацієнтам, що потрапляють у медзаклад в екстрених ситуаціях. І лікарі можуть не знати, що працюють із хворим на коронавірус. Коли немає часу на тестування, бо життя людини висить на волосинці", -- сказав Віталій Кличко.

За повідомленням Київської міськдержадміністрації.