Луцька міська рада звернулася до Волинської ОДА з проханням послабити в обласному центрі карантин та запустити  громадський транспорт. Питання мають вирішити в облдержадміністрації сьогодні, 29 травня, до 15 години. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив радник міського голови Ігор Поліщук.

Зауважимо, міськрада ще у середу, 27 травня, звернулася до Волинської ОДА, з пропозицією запустити транспорт з 1 червня. Як зазначає Ігор Поліщук, це зумовлено тим, що у Луцьку епідеміологічна ситуація не є гострою, а спалахи захворюваності в психлікарні в селищі Олика чи в Ковелі, які впливають на загальнообласну статистику,  до запуску громадського транспорту в Луцьку, жодного відношення не мають.

"У разі відсутності вирішення вказаного питання до 15:00 сьогоднішнього дня, ми будемо скликати сесію та запускати транспорт", – зазначає  радник міського голови.

Пуск громадського транспорту надзвичайно важливий для Луцька. Оскільки нині жителям міста важко дістатися не лише роботи, ринків, магазинів, а й медзакладів, аптек. Поїздка на таксі дорога і зовсім не менш безпечна, ніж у тролейбусах чи маршрутних автобусах, в салонах яких простору значно більше.

Максим СОЛОНЕНКО.