Сьогодні представник генерального консульства Республіки Польща в Луцьку консул Пйотр Матусяк завітав до КП «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради, що у селищі Клевань Рівненського району. Він передав закладу медичні захисні засоби від представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні.

Зокрема, працівники військового госпіталю отримали 500 респіраторів, 100 захисник багаторазових комбінезонів, 1500 пар захисних рукавичок, 50 захисних окулярів, засоби дезінфекції, 3 пульсоксиметри, 2 електровідсмоктувачі, концентратор кисню та дифібрилятор.

Як відзначив Пйотр Матусяк, підтримка лікарні була надана за рахунок коштів програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіка Польща. Загальна сума допомоги становить 280 тис. грн.

За словами головного лікаря закладу Андрія Бурачика, така допомога їм вкрай необхідна, адже госпіталь не внесений до переліку закладів, які займаються лікуванням пацієнтів з COVID-19, однак одне із завдань – захистити медперсонал.

Крім того, заклад отримав 100 тис. грн. з обласного бюджету на придбання засобів індивідуально захисту для своїх медиків.

Юлія ВАСИЛЕНКО-СЛОБОДЕНЮК.
Рівне.

На знімках: польська допомога;

Пйотр Матусяк та Андріій Бурачик.
Фото автора.