Попри колосальні витрати з бюджету на боротьбу з епідемією коронавірусу, громади Херсонщини навіть у такий сутужний час знаходять можливості вкладати кошти і в інші важливі соціальні програми. Так, у Скадовську асигнували 11,4 мільйона гривень на будівництво нового приймального відділення районної лікарні.

Об’єкт загальною площею понад півтисячі квадратів відповідатиме всім сучасним вимогам. Там, зокрема, обладнають і зручний під’їзд для автомобілів «швидкої допомоги», понад три десятки кабінетів тощо. Причому здати нове відділення в експлуатацію планують уже до кінця поточного року.

А в сусідньому Олешківському районі області одна з найбільших об’єднаних територіальних громад - Великокопанівська - зуміла зекономити понад півмільйона гривень освітньої субвенції. Їх скерували на автоматичну протипожежну сигналізацію, на 478 тисяч гривень, для загальноосвітньої школи у Великих Копанях. А ще для неї та навчального закладу в сусідньому селі Абрикосівка на сто тисяч гривень придбали комп’ютерні та учительські столи, парти з регульованим кутом нахилу для учнів. Такої кількості новеньких меблів у класи тут давно вже не купували, зізнаються педагоги.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ.

Херсонська область.