Дмитро Разумков нагадав, що у неділю відзначався День Конституції України. «Це не просто книга, це не просто текст. Це - Головний Закон нашої держави. Все, що ми приймаємо у цій залі, в першу чергу воно базується на Конституції. Ми повинні це пам’ятати. Ми повинні діяти виключно в межах тих повноважень, якими нас наділила Конституція. І кожен з народних депутатів завжди повинен пам’ятати, що ми маємо захищати інтереси всіх громадян, захищати Конституцію і не дозволяти її порушувати. І в першу чергу, не порушувати її самим», - наголосив він і привітав народних депутатів зі святом.

У сесійній залі прозвучав Гімн України.

Головуючий повідомив, що 25 червня 2020 року Центральна виборча комісія зареєструвала народного депутата України, обраного на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Євтушка Сергія Миколайовича, включеного до виборчого списку політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Новообраний народний депутат склав присягу перед Верховною Радою.

Головуючий повідомив, що на Погоджувальній раді внесена пропозиція щодо зміни порядку роботи на цьому пленарному тижні у вівторок, четвер та п’ятницю. У вівторок та четвер пропонується проводити одне пленарне засідання з таким графіком: з 10-ї до 12-ї години – пленарне засідання, з 12-ї до 12.30 – перерва, і з 12.30. до 15-ї години – продовження пленарного засідання. У п’ятницю з 13-ї години відвести до 30 хвилин для оголошення депутатських запитів та решту часу для виступів народних депутатів з різних питань.

Народні депутати 293 голосами підтримали пропозицію.

З оголошеннями, заявами, повідомленнями, пропозиціями виступили представники депутатських фракцій і груп.

Із заявою від двох фракцій виступи народний депутат Едуард Прощук. У заяві йшлося про масштаби повені на Прикарпатті та про конкретні дії влади по подоланню її наслідків: відбудову знищеної інфраструктури, відшкодування матеріальної шкоди потерпілим тощо.

Народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради України