Вивозили відпочивальників, у яких раптово піднялася температура майже до 39 градусів, почалися блювота й пронос. Насамперед намагалися допомогти дітям.

Перших хворих доправили в Якимівську ЦРЛ, розглядалися також як варіант медустанови Мелітополя.

Серед захворілих багато вихованців дніпровського клубу дзюдо "Спарта". Хлопці із тренерами тільки вчора в обід приїхали на 10-денні збори. До самої ночі були активні, купалися в морі та басейні, обідали й вечеряли в їдальні, перекушували в кафе на території бази. Як розповіли діти, багато з тих, хто занедужав, увечері замовляли тут піцу.

Поступово відпочивальники з інших корпусів бази почали сходитися до машин "швидкої". Усі люди скаржилися на аналогічні симптоми, просили надати допомогу або відвезти в лікарню, хоча б розповісти, де і які ліки можна придбати. На жаль, особливого результату це не дало. Співробітники бригади швидкої допомоги кажуть, що симптоми дуже нагадують коронавірус. І якщо це підтвердиться, то постане питання про закриття курорту. Стосовно можливої інфекції в морі, то самі медики стверджують: з інших баз відпочинку, що розміщені у Кирилівці, таких скарг не надходило.

Деякі з батьків хлопців із "Спарти" відпочивають поблизу. Кажуть, що із Дніпра вже виїхали батьки інших. І у що переросте ситуація - передбачити важко. "Батьки в цих хлопців непрості", - кажуть вони. Та й інші відпочивальники налаштовані рішуче - але спершу хочуть отямитися.

Володимир РИБАЛЬЧЕНКО.Фото автора.