Євгеній Денисюк

 

Микола Кучерук

 

Олександр Данильчук

 

 

 

 

Сьогодні, у День Апостолів Петра і Павла, один із найкращих і найблагоустроєніших райцентрів Рівненщини - Костопіль відзначає свій 237-й день народження.

Городян зі святом через місцеву газету, Інтернет, сайт Костопільської міської ради привітав міський голова Євгеній Денисюк, якого земляки на цю посаду обирають вже п’ять скликання, бо
цінують у ньому господарські здібності, вміння дбати про розвиток і благоустрій міста. Євгеній Денисюк побажав усім мирного неба, доброго козацького здоров’я, щастя, успіхів в усіх справах, достатку та родинного тепла.

Через карантинні обмеження костопільчани святкують День міста скромно, але, як кажуть, зі смаком та інтелектом - через мережу Інтернет.

Багато гарних слів про своє рідне місто та його людей сказав і депутат Рівненської обласної ради, голова фракції ВО «Батьківщина» в облраді Микола Кучерук. Він живе у цьому місті, багато робить для нього як депутат і як умілий менеджер проектів, створивши чимало робочих місць для костопільчан.

Через «Голос України» попросив передати вітання з Днем міста усім костопільчанам і голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук і побажати їм усім міцного здоров’я.

Олександра ЮРКОВА.
Рівне.
Фото автора.