Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні за обвинуваченням двох чоловіків у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  п.п.4,6,9,12 ч.2 ст.115 (умисне вбивство), ч.3 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ч.2 ст.185 (крадіжка за попередньою змовою групою осіб), ч.2 ст.357 (викрадення документів) Кримінального кодексу України.

В ході судового розгляду прокурором доведено, що двоє чоловіків, у квітні 2014 року, діючи з корисливих мотивів і за попередньою змовою, викрали автомобіль у 65-річного жителя с. Країв Острозького району. Власника авто «КІА SORENTO» при цьому зв’язали, побили, вивезли та залишили в лісі. Чоловік помер.

Автомобіль зловмисники перегнали в місто Нікополь Дніпропетровської області, де планували продати по запчастинах.

За результатами дослідження наданих прокурором доказів, Здолбунівським районним судом обвинувачені визнані винними у вчиненні вказаних злочинів та засуджені до 12 років та 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією належного їм майна. Також із засуджених стягнуто 639 тисяч гривень в рахунок компенсації матеріальної та моральної шкоди на користь родичів загиблого.  

Про це повідомила прес-служба прокуратури Рівненської області.