У рамках «Рівненщини туристичної» представлений проєкт «Кулінарна спадщина». Він спрямований на пошук автентичних страв з кожного куточка області, а також виробників регіонального продукту.  Є чим похизуватися тут і нашому Дубровицькому району. В цьому переконалися особисто заступник голови Рівненської ОДА Сергій  Гемберг, побувавши в селах Сварицевичі та Лютинськ.

Древній,  ще дохристиянський обряд «Водіння Куста», знаменитий сварицевицький мацик, картопляні галушки на молоці, духмяний, спечений у справжнісінькій печі домашній хліб, автентичні народні костюми й наша неповторна солов’їна українська пісня – все гостям дуже сподобалося.

 - Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль оголосив 2020 рік «Роком промоції культурної спадщини». Прийнято розпорядження з цього приводу, яке передбачає проведення в області іміджевих заходів, що спрямовані на збереження історично-культурної спадщини та розвиток подієвого туризму.

Отож продовжуємо вивчати та знайомитися з культурним спадком  нашого краю. Я відвідав Дубровицький район і дуже вражений її самобутнім, культурним потенціалом. Це, свого роду, унікальний генетичний код Полісся - його люди, традиції, звичаї та обряди, - так оцінив побачене й продегустоване Сергій Гемберг.

Побував заступник голови ОДА і в селі Лютинську, де ростуть знамениті вікові дуби та варять неповторний і унікальний, перейнятий від прадідів гастрономічний витвір - смачний куліш з грибами, м'ясом та кишками.
Незабутні враження  і від нашого знаменитого на увесь світ серпанкового ткацтва, адже відвідав його музей та навіть взяв участь у майстер-класі від заслуженого майстра народної творчості України Ніни Рабчевської, спробувавши й собі долучитися до цього поліського мистецтва на ткацькому верстаті.

Людмила РОДІНА.
Дубровиця Рівненської області.