Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Рівненської області. За останні 7 днів у районі зафіксовано значний приріст хворих на коронавірус - виявлено 124 особи з діагнозом COVID-19, що склало 193,9 випадків на 100 тисяч населення.

Відтак на території району упродовж наступних семи днів забороняється:проведення масових заходів, у яких бере участь понад 10 осіб; робота розважальних закладів та діяльність суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках та діяльності з надання послуг із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос; здійснення регулярних та нерегулярних пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, у приміському, внутрішньорайонному сполученні; робота речових та продуктових ринків, точок продажу іноземних товарів.

Нагадуємо, у залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території окремих районів області застосовуватимуться відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Тетяна ПАНАСЮК.
Рівне.