Про це розповів його  головний режисер Євген Лавренчук, який відзначив, що Одеський оперний випереджає решту театрів країни.

Оригінальна сценографія концертів - головного художника ОНАТОБ Ігоря Анісенка, за диригентським пультом стоятимуть головний диригент театру В'ячеслав Чернухо-Воліч і заслужені артисти України Ігор Чернецький, Ігор Шаврук, Маргарита Гринивецька та Віталій Ковальчук.

А гендиректор Надія Бабич анонсувала найближчі прем'єри: оперу Пуччіні «Богема» і балет Чайковського «Лускунчик».

"Є в нас ще два задуми, - зазначає керівник театру. - Наш український репертуар необхідно модернізувати, ставлення до української теми визначити як до європейської, відходити від шароварщини, жити сучасним, цікавим, красивим життям. Я запропонувала Євгену Лавренчуку дві назви: "Запорожець за Дунаєм" Гулака-Артемовського і "Катерину", але не Аркаса, а сучасного композитора Олександра Родіна. Оперу, написану спеціально для нашого театру. Євген Лавренчук із задоволенням узявся за постановку "Запорожця" і вже продемонстрував ескізи костюмів, виконані Юхимом Руахом. Думаю, це буде неординарна вистава, і ми з Лавренчуком дійшли висновку, що після цього до даного матеріалу жодному театрові повертатися не доведеться, хоча таке твердження й звучить дещо самовпевнено. Над новою "Катериною" працюватиме режисер Оксана Тараненко, у минулому наш головний режисер, а сценографією займеться наш головний художник Ігор Анісенко».

В'ячеслав ВОРОНКОВ.