Картинки по запросу ФК Верес лого

База «Динамо» в Кончі-Заспі. Контрольний матч. 7 серпня.

«Динамо» (Київ) – «Верес» (Рівне). 3:0. Голи: Дуелунд, 6, Супряга,16, де Пена, 52.

«Динамо» (1-й тайм): Бойко, Тимчик, Забарний, Сирота, Караваєв, Сидорчук (Забарний, 68), Шепелєв, Буяльський, Лєднєв, Дуелунд, Супряга. (2-й тайм): Бущан, Тимчик, Сидорчук, Сирота, Вантух, Андриєвський, Буяльський (Родрігес, 68), Булеца, Цитаїшвілі, де Пена, Соль. Тренер – Мірча Луческу.

«Верес»: Когут, Пінчук, Махнєв, Гончаренко, Солдат, Петько (Євдокимов), Кучеров, Хоцяновский (Дахновський), Соломка (Тимофієнко), Панасенко, Шестаков (Яременко). Тренер – Юрій Вірт.

Це був історичний поєдинок, адже кияни вперше грали під орудою Мірчі Луческу. Але прихильники команди були засмучені, бо зустріч носила закритий характер.

Динамівці почали матч активно, і вже на шостій хвилині рахунок був відкритий. Після передачі Лєднєва з правого флангу Супряга завдав удар з близької відстані з гострого кута. Когут відбив м'яч перед собою, а на добиванні вдало зіграв Дуелунд (на знімку).

На 16-й хвилині динамівці забили другий м'яч. Шепелєв закинув м'яч на центрфорварда з половини поля динамівців. Голкіпер «Вереса» пішов на перехоплення, проте проскочив повз м'яч, і Супряга влучив у порожні ворота.

У перерві Мірча Луческу замінив більшу частину стартового складу. Малюнок гри не змінився – динамівці більше контролювали м'яч, частіше атакували. Як наслідок, вони забили і третій м’яч.

Сидорчук зробив передачу врозріз на Цитаїшвілі, той навісив в центр карного майданчика, куди набіг де Пена і головою переправив м'яч у сітку.

В середині тайму в складі «біло-синіх» відбулося ще кілька замін. «Динамо» продовжувало володіти, атакуючи широко і різноманітно. Хороший шанс оформити дубль мав де Пена, який бив напевно після перехоплення і передачі Соля, однак гравець «Вереса» вибив м'яч з порожніх воріт. Виходив на побачення з голкіпером Вантух, однак не реалізував момент.