Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 7 серпня.

«Ювентус» (Італія, Турін) – «Ліон» (Франція). 2:1 (0:1). Голи: Роналду, 43 (п), 60 –Депай, 12 (п).

Тренер «Ліона» Руді Гарсія – щаслива людина

Дубль Роналду не дозволив «Ювентусу» вийти до чвертьфіналу. Завдяки голу в гостях далі йде «Ліон».

***

«Манчестер Сіті» (Англія) – «Реал» (Іспанія, Мадрид). 2:1 (2:1). Голи: Стерлінг, 9, 69 – Бензема, 28.

Троє проти Стерлінга

Тренер «Реала» Зінедін Зідан після вильоту з Ліги чемпіонів підтримав оборонця Рафаеля Варана, дві помилки якого призвели до поразки мадридської команди.

«Ми заслуговуємо на високу оцінку за цей сезон. Варана немає за що картати. Ми просто підемо далі з піднятими головами, до нових цілей. Так і сказали нашим хлопцям.

Немає потреби шукати виправдання цьому матчу. Гравці віддали все, але іноді цього мало. Не можемо радіти сьогодні, але це футбол. Повинні прийняти цю поразку. У нас були моменти, ми просто не змогли їх реалізувати. Все інше в цьому сезоні нам на 95 відсотків вдалося.

Коли команда програє, всі шукають причини. Коли програєш, треба визнавати, що чогось не вистачило. Ключовим у цьому протистоянні став програний нами перший матч. У нас була можливість змінити долю протистояння, особливо в другому таймі, за рахунку 1:1. Я вважаю, що ми могли забити ще. Але не шукаємо виправдання. Я вітаю суперника з перемогою і дякую своїм хлопцям за виконану роботу.

Я хочу концентруватися тільки на позитивних моментах. Добре, це не найкращий спосіб закінчувати сезон, але повинні прийняти поразку. Ми програли і вдома, і в гостях. Тому потрібно просто привітати «Сіті» і рухатися далі. Ми намагалися змінити хід протистояння, але нам це не вдалося».