«Динамо» (Київ) – «Десна» (Чернігів). 1:2. Голи: Філіппов, 32, Цитаїшвілі, 80, Швецов, 82. На 69-й хвилині Циганков не реалізував пенальті (воротар).

«Динамо»: Бущан (Бойко, 46), Тимчик (Забарний, 46), Кендзьора, Сирота, Караваєв (Вівчаренко, 65), Сидорчук (Андрієвський, 75), Буяльський (де Пена, 81), Цитаїшвілі (Шапаренко, 46), Лєднєв (Циганков, 58), Булеца (Дуелунд, 46), Супряга (Соль, 65). Тренер – Мірча Луческу.

«Десна»: Паст (Литовка), Западня, Імереков, Тамм, Конопля, Огиря, Домбровський, Картушов, Калитвинцев, Будковський, Філіппов. Тренер – Олександр Рябоконь.

«Десна» завжди вважалася незручним суперником для динамівців. Так було і цього разу, вже за нового керівництва киян.

Хоч швидкості в першому таймі і були доволі високі, але суперники намагалися діяти обережно. Рахунок відкрили гості: простріл Картушова з лівого флангу замкнув головний бомбардир чернігівців Філіппов.

Після цього ініціативою повністю заволоділи кияни. Однак «Десна» грамотно оборонялася, не дозволяючи опонентам створювати моменти.

У другому таймі Луческу зробив багато замін. І лише за десять хвилин до завершення основного часу Циганков встановив рівновагу, реабілітувавшись за змарнований пенальті (не переграв Литовку). Але кияни довго не святкували. Швецов, який вийшов на заміну, знову вивів «Десну» вперед.

Після цього і до кінця зустрічі чернігівчани пішли у глуху оборону. І таки відстояли перемогу.

Наступний контрольний матч «Динамо» проведе 15 серпня проти житомирького «Полісся».