Мурал-паті зібрало ініціаторів проекту – тих, хто допомагав у його реалізації, і всіх, хто підтримував цю молодіжну ініціативу.

Із успішним втіленням ідеї молодь привітав і заступник міського голови Василь Гомонай. Він відзначив, що студенти роблять життя Ужгорода справжнім, насиченим та яскравим, подякував усім, хто долучився. І наголосив, що Ужгородська міська рада підтримує ініціативні проекти, висловив сподівання, що таких у місті буде ще багато. 

Художниця Христина Короткова, яка й виконала малюнок на стіні, розповіла про 20-денну роботу зі створення ілюстрації до теми здорового способу життя: зображена спортсменка, яка розсуває важкі плити-перепони на шляху. Посилаючись на гасло муралу "Працюй над своєю мрією і перед тобою розступиться доля", додала, що, попри будь-які обставини, остаточне рішення завжди за нами.

Менеджер проекту Володимир Попович вручив подяки всім волонтерам, які допомагали у роботі.

Як зазначили на відкритті, новинка має на меті мотивувати не лише молодь і ужгородських студентів. Мурал щодня надихатиме й діток, які займаються різними видами творчості у Палаці дітей і юнацтва (ПАДІЮНі) поруч. А також усіх містян, які проходитимуть повз, адже цей стріт-арт добре видно й зі Студентської набережної.


Завершили вечірні урочистості фотосесією на фоні муралу та дискотекою просто неба.

Як повідомлялося раніше, "Стріт-арт по-ужгородськи" – це один із семи переможців пітчингу молодіжних проектів. Конкурс провели у грудні 2019 року в Ужгородській міській раді спільно із Британською радою в Україні та ГО "Молодіжна платформа". Проекти реалізують за підтримки управління у справах культури, молоді та спорту міськради, інформують з її прес-служби. І за кошти, залучені від Британської ради в Україні через партнерську організацію ГО "Молодіжна платформа". На реалізацію задуму молоді люди отримали 45 тисяч 830 гривень.

Василь НИТКА.

Ужгород.

Фото прес-служби міськради.