За результатами перевірок повідомлень про порушення поліцейськими відкрито чотири кримінальні провадження та складено один адміністративний матеріал.

У Новоайдарському районі правоохоронці зареєстрували повідомлення місцевого мешканця про те, що на перехресті вулиці Незалежності та провулку Незалежності смт Новоайдар розміщено білборд одного з представників місцевої влади, що, на думку заявника, є прихованою політичною рекламою.

На блокпості "Новоохтирка" Новоайдарського району поліцейські виявили автівку, в якій мешканець Запорізької області перевозив агітаційну продукцію, що не мала вихідних даних. За даним фактом складено адмінпротокол за ч.2 ст. 212-13 КУпАП "Виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск".

У Кремінському районі працівники Національної поліції виявили факти перевезення громадян з міст області до міста Кремінна з метою їх внесення в реєстр виборців. Дані факти внесено до ЄРДР та відкрито кримінальні провадження за ст. 158 КК України "Надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів, документів референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців" та ст. 160 КК України "Підкуп виборця, учасника референдуму, члена виборчої комісії або комісії з референдуму".

У селі Шуліківка Біловодського району правоохоронці виявили факт роздачі пакетів з цукром, на яких є написи, що агітують голосувати за одну з політичних сил.

Іван ТЕРЕЩЕНКО.

Ілюстрація зі сторінки поліції Луганської області у Фейсбуці.