У серпні Поліська митниця на Рівненщині додатково перерахувала понад 240 мільйонів гривень до Державного бюджету. Така позитивна тенденція до перевиконання зборів та податків спостерігається впродовж цілого літа. За такими показниками Рівненщина - у лідерах серед регіонів України.

Позитивні результати і плани на майбутнє обговорили на спільній нараді за участі голови Рівненської ОДА Віталія Коваля з працівниками Поліської митниці.

"Переконаний, таких показників вдалося досягти завдяки активізації бізнесу та злагодженій і прозорій роботі колективу митниці. Це вже не перші перевиконання митницею бюджетних надходжень. За липень і червень цього року до бюджету надійшло понад 400 мільйонів. Крім того, Поліська митниця посідає перші місця серед митних органів України з оформлення декларацій в автоматичному режимі. Наразі оформлено 1400 декларацій", - зазначив Віталій Коваль.

Основними товарами, за рахунок митного оформлення яких забезпечено надходження митних платежів до бюджету, є транспорт, обладнання, у тому числі й для НАЕК "Енергоатом", а також мінеральні добрива, нитки, тканини, пряжа тощо.

"Очікую, що позитивна тенденція збережеться і надалі. Адже у нас спільні завдання - забезпечити сприятливі та прозорі умови для ведення бізнесу та залучити інвестиції для розвитку нашої області", - додав Віталій Коваль.

Тетяна ПАНАСЮК.