На Рівненській АЕС визначено призерів дитячо-юнацького конкурсу творчості "Енергоатом: енергія, що живить мрії" з числа талановитої молоді міста-супутника Вараш.

У цьогорічному конкурсі взяли участь 17 дітей, які навчаються у 3-11 класах загальноосвітніх закладів міста. Найактивнішими виявилися учні Вараської ЗОШ № 3, вихованці підліткового клубу "Бригантина" та гуртків Палацу культури РАЕС. Творчі роботи були представлені у двох номінаціях: "Малюнок, живопис, графіка" та "Декоративно-прикладне мистецтво".

Конкурсна комісія відзначила багатосторонність висвітлення тематики конкурсу. Члени комісії також зауважили, що карантинні заходи значно обмежили кількість учасників. Взявши до уваги вік учасників, художню майстерність, вміння розкрити тему, оригінальність композиції робіт, переможців конкурсу визначено у двох вікових групах.

У номінації "Малюнок, живопис, графіка" у молодшій віковій групі почесне перше місце виборола робота семикласниці ЗОШ № 1 Юлії Гурман, друге місце - шестикласниці з гімназії Надії Бунечко, третє - восьмикласниці ЗОШ № 1 Анастасії Ковальчук. У старшій віковій групі гідну роботу в цій номінації представила десятикласниця ЗОШ № 5 Анастасія Каштельян, яка завоювала друге місце. У номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" переможною стала художня робота восьмикласниці ЗОШ № 4 Діани Федіни та друге місце посіла шестикласниця ЗОШ № 5 Дарія Каштельян.

Усі призери конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями, а на решту конкурсантів очікують заохочувальні винагороди. Окрім того, за активну співпрацю в проведенні конкурсу грамотами відзначено роботу вчителя ЗОШ №3 Людмили Катюхи та керівника творчого гуртка Палацу культури РАЕС Оксани Пашко. На початку жовтня роботи юних талантів з Вараша візьмуть участь у другому - фінальному етапі всеукраїнського конкурсу, який через карантинні обмеження цьогоріч відбудеться в онлайн-форматі.

Юлія КУЛАЄВА,
кореспондент прес-центру Рівненської АЕС.

Фото надано автором.