Чемпіонат УПЛ. 4-й тур. 27 вересня.

«Шахтар» – «Олімпік». 2:0. Київ. НСК «Олімпійський». Рефері – Анатолій Абдула (Харків). Голи: Коваленко, 64, Мораес, 66. На 42-й хвилині Патрік («Шахтар») не реалізував пенальті (воротар).

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі. Навіть привабливіше діяв «Олімпік». А в «Шахтаря» нічого не виходило попереду, його гравці часто втрачали м’яч.

Отож «олімпійці» мали покарати земляків. Але «гірникам», либонь, хотів допомогти  рефері, який перед перервою призначив ну дуже надуманий пенальті у ворота «Олімпіка». Однак на удар Патріка блискуче зреагував досвідчений Кічак.

Зрозуміло, що нинішньому «Олімпіку» ще важко боротися з «Шахтарем» на рівних. Навіть з таким, який нині переживає не найкращі часи. Але менш титулований донецький клуб, здається, прогресує і перебуває на вірному шляху.

Протягом кількох хвилин «Шахтар» завдяки майстерності виконавців забив два м’ячі. І з натугою виграв цей нелегкий для себе матч.