Майданчик до і після оновлення.

Його складова – мурал художників Юрія і Марти Пітчуків. Доти тут, у центрі міста, була доволі неприваблива територія. Проект спільно втілили ГО "Молодіжний центр Paragraph Прикарпатського національного університету" за підтримки народної депутатки Оксани Савчук та міського голови Руслана Марцінківа.

"Це вже 20-й мурал, до створення якого я з великою радістю долучилася. Стінописи прикрашають місто, роблять його привабливим для мешканців і для туристів. Такі художні витвори є в кожному мікрорайоні. Тепер організовуємо до них велоекскурсії", – розповіла Оксана Савчук.

Торік Молодіжний центр Paragraph ПНУ у рамках міської програми "Бюджет участі" переміг із проектом облаштування культурно-мистецького простору "Апостроф" на вулиці Шевченка. Один із співзасновників цієї громадської організації Андрій Шпак розповів, що за отримані кошти відновили стару занедбану сцену біля університету, яка є літнім майданчиком від Paragraph. Так само переклали бруківку, впорядкували сцену, встановили лавки.

"У рамках проекту ми передбачили два пандуси із поручнями, щоб дати можливість людям на інвалідних візках без перешкод дістатися "Апострофу" та нашого молодіжного центру Paragraph. А мурал – уже третя і завершальна фаза облаштування культурно-мистецького простору. Завдяки цьому в місті з'явилася нова фотозона, а сам майданчик набув сучасного вигляду, що доповнює красу вулиці Шевченка. Приємно, що випускники ПНУ не забувають рідний університет та допомагають. Хороший приклад підтримки народним депутатом молодіжних ініціатив та співпраці університету, молоді й міської влади. Всебічно підтримує ініціативу молоді ректор ПНУ Ігор Цепенда", – акцентував Андрій Шпак.

Людмила СТРАЖНИК.

Фото Андрія Шпака.