КИЇВ. 17 жовтня. УНН. На першому етапі приватизації на аукціони будуть виставлені 30 спиртових заводів, які входять у склад державного підприємства "Укрспирт". Про це написав на своїй сторінці у Facebook Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, передає УНН.

Шмигаль зазначив, що Державне підприємство “Укрспирт” у попередні роки було синонімом багатомільярдної корупції.

“За оцінками Фонду держмайна через тіньові схеми в спиртовій галузі бюджет щороку недоотримує 8-10 млрд грн. Тепер цьому покладено край. Минулого року Парламент ухвалив закон, яким демонополізував виробництво спирту, а цього тижня відбулася історична подія — приватизація першого спиртового заводу у Немирові. Фінальна ціна виявилася на 5 млн грн більше за стартову, а головне те, що актив придбав профільний інвестор”, — написав прем’єр.

За його словами, це означає додаткові інвестиції у підприємство, а як наслідок — збільшення кількості робочих місць та надходжень до бюджету громади.

“Загалом, на першому етапі приватизації на аукціони будуть виставлені 30 спиртових заводів, які входять у склад державного підприємства “Укрспирт”, — резюмував Шмигаль.

Нагадаємо, в Україні з’явиться перший приватний спиртзавод.

УНН