Лас-Вегас (США). В поєдинку за титул абсолютного чемпіона світу в легкій вазі Василь Ломаченко програв американцю Теофімо Лопесу. Бій за титули WBC Franchise, WBA Super, WBO та IBF тривав усі 12 раундів.

Лопес активніше розпочав бій. Ломаченко, здавалося, вивчав суперника протягом перших раундів. Другу половину активніше провів Ломаченко. У 7,8,9, 11 раундах він явно переважав суперника. Йому вдалось добряче влучити в Лопеса, але американець устояв на ногах. Однак Василь не розвинув успіх і не відправив суперника бодай у нокдаун.

Рішення суддів дещо здивувало багатьох експертів і американських журналістів –116:112, 119:109, 117:111. Особливо відзначився суддя Джулі Ледерман, якй дав оцінку – 119:109.

Василь Ломаченко:

– Якщо відверто, то половина зустрічі була рівною. Може, він десь вигравав 1-2 раунди, але у другій половині я включився. В принципі, вважаю, що другу частину бою я забрав. Хочу переглянути поєдинок, але я не згоден з рішенням суддів. Думав, що виграю, але результат є результат. Сперечатися тепер не збираюся...

Хтось уболіває за Ломпченка, хтось ні. Але в багатьох, хто дивився поєдинок, либонь, виникло чимало запитань і до суддів, і до промоутера Боба Арума. Хитрість не зникає і в похилому віці.

 

Голос України