Волевиявлення громадян – це ключова цінність демократичного суспільства. Про це у Facebook зазначив очільник столичної поліції Андрій Крищенко, інформує UATV.

За його словами, задля забезпечення чесності та прозорості виборчого процесу важливу роль відіграють співробітники правоохоронних органів.

“Покладена на них місія – забезпечення закону та порядку в усіх процесах, які стосуються передвиборчих кампаній, правил проведення голосування тощо. Важливо пам’ятати: поліція поза політикою. Наша мета – забезпечити повноцінне та прозоре, чесне та законне голосування громадян, запобігши будь-яким правопорушенням та злочинам”, – пише Крищенко.

Він зазначив, що вибори – це час високого напруження у суспільстві.

“Але поліція залишається надійною та стабільною рівновісною силою, котра не приймає жодної зі сторін, а вимагає чітко та суворо слідувати закону. Цього не напишуть у підручниках історії про наші часи. Але коли там з’явиться допис щодо того, що вибори в Україні проходили прозоро та демократично, ми знатимемо, наші діти знатимуть, що у цьому є значна заслуга поліції“, – написав Крищенко.

 
Раніше повідомлялося, що для забезпечення публічної безпеки під час місцевих виборів залучать майже 140 тис. правоохоронців, а також авіацію.