Породілля Євгенія Кіркич о п'ятій ранку відчула перейми і разом з чоловіком приїхали до відділення обласної лікарні. Там, запевнила їх напередодні лікарка, що консультувала жінку, перебувають породіллі, хворі на коронавірус. Женя перехворіла на Govid-19, тож мала народжувати не у "звичайному" пологовому, а тут.

- Коли я почав стукати у зачинені двері відділення, а потім голосно гукати, -- ніхто не вийшов, -- розповідав згодом Олександр Кіркич. -- Я побіг в інші відділення, просив чергових медсестер про допомогу, однак все було марним. Тим часом Женя, що стояла на тротуарі перед входом у відділення, покликала мене й сказала, що "почалося". Я встиг зняти із себе куртку і простелив її на газоні... Зателефонував лікарці, яка вела до пологів Женю...

Так Женя й народила дівчинку - під вишнею на газоні, біля відділення. Лікарка, що примчала на таксі, загорнула дитя у Сашину куртку. Вже потім двері лікарні відчинилися і породіллю з немовлям забрали у відділення.

Сьогодні Женя з новонародженою Євою вже вдома. Виписували їх з лікарні з квітами, кольоровими кульками. Рідні, Женя і Саша, були щасливими (на знімку). Мама і донечка, радісно ділиться тато, почуваються добре.

У лікарні проводять службове розслідування щодо кричущого випадку, який стався через байдужість медпрацівників.

Лідія ЛІСОВА.

Фото Суспільного.