Служба безпеки України викрила посадовців одного з прикордонних пунктів на систематичному "кришуванні" незаконного переміщення з Білорусі підакцизних товарів.

Оперативники спецслужби встановили, що 15 фігурантів справи, серед яких посадові особи Держприкордонслужби, організували канал незаконного переміщення у нашу країну. Продукцію за їхнього сприяння ввозили в Україну через "зелений кордон". Товар фігуранти складували в одному з державних лісгоспів для подальшої реалізації.

У межах розпочатого провадження правоохоронці задокументували низку епізодів протиправної діяльності, зокрема отримання грошей військовослужбовцями прикордонної служби, а також надання хабарів посадовцю ДПСУ.

Кількох фігурантів було затримано під час надання хабара за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України.

За результатами проведених слідчих дій на території Рівненської та Волинської областей вилучено понад 75 тисяч пачок цигарок, ввезених з Білорусі, та майже 5 кілограмів бурштину.

Правоохоронці також блокували спробу протиправного переправлення через митну територію України ще 225 тисяч пачок тютюнових виробів іноземного виробництва.

Тривають слідчі дії.

Операцію проводили оперативники Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю СБ України спільно з УСБУ в Рівненській області із задіянням ЦСО "А", слідчих ТУ ДБР, розташованого у Хмельницькому, військовослужбовців ГОРВ та ВВБ Житомирського прикордонного загону за процесуального керівництва військової прокуратури Рівненського гарнізону.

Про це "Голосу України" повідомила прес-група УСБУ в Рівненській області.


Оперативні фото.