У робочих зустрічах із представниками територіальних громад узяли участь народний депутат Олександр Матусевич, директор Наукового парку "Прикарпатський університет" Роман Бубна, директорка Проектно-освітнього центру "Агенти змін" ПНУ Світлана Кропельницька та її колега Тетяна Мигович. Разом обговорили пропозиції з підготовки проектів у різних сферах.

"Вплив на розвиток регіону є частиною стратегії університету, - акцентує ректор ПНУ Ігор Цепенда. - Нам дуже важлива підтримка ініціатив та проектів задля блага мешканців краю. Маємо досвід, фахівців і можливості допомогти громадам рухатися вперед у різних сферах. Зокрема, туризму та інфраструктури через залучення міжнародних грантових коштів, підготовку й навчання фахівців, розробку та планування стратегій".

Селищні голови Ворохтянської та Вигодської тергромад Олег Дзем'юк та Микола Мацалак підтримують такі ініціативи. Є вже спільні з ПНУ напрацювання. Це проекти з розвитку загалом гірських територій, нових веломаршрутів, маркування вершин тощо.

Людмила СТРАЖНИК.

Івано-Франківська область.На знімках: Підписання угод. Під час зустрічі.

Фото прес-служби ПНУ.