Під час транспортування літнього пацієнта зі Станиці Луганської.

 

 Під час транспортування літнього пацієнта зі Станиці Луганської.

 

Під час надання допомоги багатодітній сім’ї.

 

Під час надання допомоги багатодітній сім’ї.

 

Під час надання допомоги багатодітній сім’ї.

 

На гарячу лінію гуманітарного центру Проліска - Станиця Луганська, який працює за підтримки UNHCR Ukraine - Aгентства ООН у справах для біженців в Україні, звернулася місцева жителька Олена з проханням допомогти їй доправити до лікарні м. Щастя маломобільного батька похилого віку, який потребував термінового проведення операції.

Жінка розповіла, що її батько Василь Михайлович, житель Станиці Луганської, страждає на серйозне захворювання. Недавно у чоловіка значно погіршився стан здоров'я, і ??лікарі порекомендували зробити операцію. Для цього літньому пацієнтові належало приїхати до лікарні м Щастя, але через погане самопочуття чоловік не міг дістатися медзакладу звичайним транспортом.

Співробітники гуманітарного центру Проліска - Станиця Луганська організували виїзд спеціалізованої машини «швидкої допомоги» для транспортування хворого. Вони допомогли занурити Василя Михайловича у спецавтомобіль, який і доправив пацієнта у супроводі медпрацівників до Щастинської лікарні. Тепер йому зможуть надати кваліфіковану медичну допомогу.

Цими ж днями до працівників гуманітарного центру Проліска - Щастя, що працює за підтримки UNHCR Ukraine, звернулася по допомогу багатодітна мати Наталя, чия сім'я проживає в смт Петропавлівці.

Через складну життєву ситуацію, в якій опинилася її сім'я, жінка повідомила про потребу в придбанні дітям теплого зимового одягу.

Співробітники гуманітарного центру Проліска - Щастя доставили малозабезпеченій родині речі з соціального гардероба та придбали для дітей фрукти, солодощі й інші продукти.
 

Іван ТЕРЕЩЕНКО
Фото Гуманітарної місії «Проліска».