Три з нових поліцейських станцій діятимуть у Старобільському та Сватівському районах. Відтепер жителям Старобільської, Шульгинської та Троїцької громад для отримання якісних поліцейських послуг не обов'язково звертатися до територіального відділу поліції.

Ще у трьох територіальних громадах - Коломийчиській, Марківській та Біловодській - на службу заступили п'ятеро поліцейських офіцерів громад.

Поліцейський офіцер, який обслуговує територію громади, де й сам мешкає, може самостійно приймати повідомлення громадян, консультувати з правових питань, надавати допомогу у розв'язанні низки проблем, які виникають у жителів громади.

Зусиллями громад та за допомоги ПРООН на відкритих поліцейських станціях почали функціонувати нові, обладнані за сучасними вимогами оргтехнікою кабінети поліцейського та громадського представника, групи швидкого реагування, кімнати відпочинку та кімнати, дружні до дітей.

Начальник Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Луганській області Ігор Масюк побажав місцевим поліцейським успіхів у службі та зазначив: "Створення поліцеи?ських станціи? на Луганщині зустріло підтримку у громадах. Тож сподіваюся, що офіцери громад виправдають довіру місцевих мешканців".

Іван ТЕРЕЩЕНКО.
На знімках: під час відкриття поліцейських станцій нового формату в об'єднаних територіальних громадах Луганщини.

Фото відділу комунікації поліції Луганської області.