Про це повідомляє Рівненська обласна бібліотека для молоді – комунальний заклад  Рівненської обласної ради. Вечір пам’яті письменника відбудеться у книгозбірні 21 лютого.
Анатолій Криловець (1961-2017 рр.) – український поет, перекладач, літературознавець, кандидат філологічних наук, доцент, Відмінник освіти України, член Національної спілки письменників України. З жовтня 1994 року працював в Національному університеті «Острозька академія». Саме він став ініціатором відкриття спеціальностей «Українська мова та література» та «Літературна творчість».
Анатолій Криловець  ( на знімку) ініціював заснування літерної премії імені Михайла Дубова, яка з 2011 року щорічно присуджується рівненською обласною організацією НСПУ за найкращий літературний дебют в номінаціях «Поезія», «Проза», «Літературна критика і літературознавство».


Всеукраїнська літературна премія імені Анатолія Криловця проводиться другий рік поспіль спільно НСПУ та Рівненською обласною організацією НСПУ. Її мета – популяризувати та підтримати талановитих українських письменників за вагомі поетичні твори. Премія присуджується в номінаціях «Любовна лірика» та «Філософська лірика». 
Ольга СОКОЛОВСЬКА, 
працівник відділу прес-служби Рівненської обласної ради.
Фото з Інтернет-ресурсу.