На знімку: Під час зустрічі у міській раді.

Культурні традиції та міжнародна співпраця - один із пріоритетів діяльності Івано-Франківської територіальної громади. Через епідемію коронавірусу заплановані фестивалі торік не відбулися. Проте карантин не вічний. Тим паче що світ навчився жити й розважатися в обмежених умовах.

Міський голова Руслан Марцінків провів робочу зустріч з аташе Посольства Франції в Україні з культурних питань Томом Белламі та головою громадської організації Paris IF Сергієм Єрьоміним. Разом обговорили проведення в Івано-Франківську традиційного вже фестивалю "Французька весна".

"Звичайно, для проведення цього заходу потрібна стабілізація ситуації з ковідом, - акцентує Руслан Марцінків. - Але після такої важкої зими людям просто необхідно відчути позитив та справжню весну. Я завжди підтримую хороші ініціативи, тож і ця, вірю, буде скоро втілена в життя".

Під час зустрічі йшлося про встановлення в Івано-Франківську пам'ятника королеві Франції - Анні Ярославні, відомій як Анна Київська. Князівна, дочка Ярослава Мудрого, внучка святого київського князя Володимира Святославовича та дружина короля Франції Генріха І тисячоліття тому була однією з найвпливовіших жінок Європи. Як стверджують історики, привезла до Королівства Франції великий посаг, що познайомив французів із багатою культурою Київської Русі.

Людмила СТРАЖНИК.

Івано-Франківська область.

Фото прес-служби міської ради.