Цього разу військовослужбовці підрозділу виконували завдання з оборони поблизу автомобіля, що, за легендою, потрапив у засідку. Такий екстрим вимагає особливої згуртованості колективу побратимів, а також стійкості, витримки, винахідливості та бездоганного володіння професійними навичками від кожного. Тож зовсім не дивно, що приклад молодшим бійцям показували, як то кажуть, "обстріляні" воїни - сержанти, котрі набули неабиякого бойового досвіду під час виконання завдань у зоні АТО/ООС.

Та, зрештою, всі військовослужбовці роти усвідомлюють власну відповідальність. Адже їм доводиться охороняти об'єкти, до яких у ворога завжди, скажімо так, підвищена увага. Тож йому не можна залишати жодної шпарини для проникнення чи, тим паче, диверсій або захоплення техніки, боєприпасів, майна. Під час практичних занять бійці долали психологічну смугу перешкод і відпрацьовували навички стрільби зі штатної зброї. Поставлені перед ними завдання були виконані.

До речі, в роті охорони 831-ї бригади тактичної авіації служать і жінки. Вони під час згаданого вишколу, за визнанням командирів, не поступалися військовослужбовцям-чоловікам ні навченістю, ні силою духу.

Василь НЕЇЖМАК.

На знімку: під час практичних занять.

Фото зі сторінки 831-ї бригади тактичної авіації у Фейсбуці.