Випускні вечори в загальноосвітніх закладах Млинова на Рівненщині вже давно стали невід'ємною складовою місцевих традицій: за давнім звичаєм цю радість випускники та їхні батьки розділяють два дні. Якщо в перший день заходи відбуваються за усталеними сценаріями, то вже наступного дня воля і фантазія винуватців урочистості не має меж.

На другий день святкування випускних вечорів, за традицією, яка склалася зокрема в Млинові, випускники катаються селищем обладнаною для таких подій підводою і парою гнідих. Уже традиційно обслуговує їх фірман Юрій  Демчук, який має досвід і все необхідне для вояжів селищем.

Не була порушена традиція і цього року. Щоправда, цьогоріч її доповнила акція випускників гуманітарної гімназії, яким для розваг батьки орендували аж три лімузини. Отож із лімузинним шиком вони звершували кола пошани, поваги і вдячності педагогам і батькам, односельцям і друзям вулицями Млинова. Мабуть, чимало з них уперше каталися такою "крутою" автівкою. Але після розваг на лімузинах гімназисти та їхні батьки встигли також покататися і парою гнідих.

Віталій ТАРАСЮК.

Млинів Рівненської області.

Фото автора.