У меморіальному заході узяли участь керівники Закарпаття та Ужгорода, учасники бойових дій на Сході, рідні загиблих, представники правоохоронних та силових структур, священнослужителі, волонтери, громадськість, молодь. Перед присутніми, повідомляють з міськради, - виступили голова облдержадміністрації Анатолій Полосков; мати загиблого ужгородця Андрія Палая Катерина Ключкович; учасник бойових дій, голова правління Спілки учасників бойових дій "Об'єднані війною" Микола Марчишак.
О 10-ій годині, під час загальнонаціональної хвилини мовчання, вшанували пам'ять усіх загиблих. 
Після виконання Державного Гімну України до могил бійців поклали квіти. Гурт "Рокаш" виконав українську народну пісню "Чорна гора неорана", солісти обласної філармонії виконали сумні мелодії.
Додамо: День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за Незалежність, започатковано у 2019 році для гідного вшанування.  пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які полягли в боротьбі за нашу землю, суверенітет і територіальну цілісність української держави, увічнення їхнього героїзму та як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію… Час минає, але подвиг Героїв збережеться  в пам'яті сучасників і наступних поколінь назавжди!.. 
Василь НИТКА.
Ужгород.


Фото прес-служби міської ради.